Jaki budżet należy przeznaczyć na ogród zimowy?

Słowo się rzekło – przy Twoim domu stanie ogród zimowy. Zanim jednak te plany wejdą w życie, trzeba będzie zastanowić się nad kwestią budżetu przeznaczonego na inwestycję. W jakim przedziale cenowym kształtują się takie realizacje i od czego zależy ich końcowa kwota? Sprawdź to razem z Glashaus!

Cena ogrodu zimowego

Od czego zależy cena takiego przedsięwzięcia? Przede wszystkim od tego, co chcemy widzieć w swoim ogrodzie. Zupełnie inna kwota będzie przypisana samemu ruchomemu sufitowi, a inna kompleksowemu ogrodowi zimowemu. Nie bez znaczenia pozostaje także liczba zastosowanych w projekcie mechanizmów i udogodnień – im większa ich ilość, tym wyższa cena końcowa.
Zanim jednak zaczniemy się zastanawiać nad ceną, umówmy się na spotkanie ze specjalistą GLAUShaus z zakresu projektowania ogrodów zimowych. Oględziny na miejscu pozwolą ekspertowi na realne oszacowanie ceny, która często uzależniona jest także od trudności terenowych.

Cena ogrodu zimowego może wahać się od 1000 do 4000 PLN za m2 zabudowanej powierzchni użytkowej. Kwota ta zależy głównie od zastosowanego materiału konstrukcyjnego, stopnia skomplikowania projektu, dodatków oraz wypełnień.

Razem z Glashaus stwórz ogród zimowych swoich marzeń. Już teraz skontaktuj się z nami i dokonaj wyceny w miejscu planowanej budowy.

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping